ایده برای چیدمان جشن تولد دخترانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از بهترین جشن هایی که در بین تمامی افراد مرسوم می باشد، جشن تولد است و همه برای عزیزانشان روز تولد را به بهترین شیوه جشن میگیرند. اما گرفتن یک جشن تولد به آن سادگی هم که فکر می کنیم نخواهد بود و برای برگزاری یک جشن تولد خوب، نیاز است تا مواردی را رعایت کنید؛ در مطلب امروز می خواهیم انواع مختلف از تزیین اتاق تولد مناسب برای دختران را برای شما به نمایش بگذاریم، در این بین و در مطلب امروز می توانید نکاتی برای برگزاری یک جشن تولد تمام عیار را نیز بدانید، با ما همراه باشید.

 


چیدمان دکور تولد :


آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به جشنی بروید و فکر کنید همه چیز در تزیینات آن جشن تولد عالی به نظر می رسد؟ دلیلش چیست؟ بادکنک ها همان بادکنک ها هستند! همه وسایل همان هایی هستند که همه برای جشن تولد خریداری می کنند! تفاوت در چیست؟ تفاوت در میزان سازگاری تزیینات جشن تولد با دکوراسیون موجود خانه یا محل برگزاری است.

بی تردید دکوراسیون جشن تولد کودکان با بزرگسالان متفاوت است. اولین مرحله برای برگزاری تولد این است که تم تولد مناسبی را انتخاب کنید. سپس بر اساس تم انتخابی خود اقدام به تزیین کردن میز تولد کنید. برای تزیین میز تولد برای کودکان می توانید از شکلات های رنگی و کاپ کیک و میوه های فصل و خوشمزه و بستنی و نوشیدنی و فینگر فودها و … استفاده کنید.

 


تم تزئینات جشن تولد :


برای انتخاب تم تولد، ابتدا به رنگ های موجود در دکوراسیون منزلتان کمی بیش تر توجه کنید. بهتر است رنگ های مکمل یا متضاد دکوراسیونتان را انتخاب کنید تا تزیینات جشن تولد با منزلتان سازگاری بیش تری پیدا کنند. از انواع تم کیتی، تم مینیون، تم فروزن، تم میکی موس و تم باب اسفنجی و یا هر تم محبوبی که دخترتان به ان شخصیت کارتونی علاقه دارد استفاده کنید.محلی که قرار است کیک را در آنجا قرار دهید توسط بادکنک، مقوا و وسایل تزیین به خوبی زیبا کنید و اگر می توانید حتما یک پوستر از عکس شخص متولد شده را در پشت آن قرار دهید. همچنین بهترین کار برای برگزاری جشن تولد، بهترین کار این است که میوه ها و سایر خوردنی ها را بر روی یک میز بچینید تا مهمانان شما خودشان از خویش پذیرایی کنند.


میز تولد کجا قرار می گیرد ؟


میز تولد نقطه عطف دکوراسیون جشن تولد است. اولین نقطه ای که با ورود هرکس به داخل خانه دیده می شود، میز تولد است. میز تولد باید جایی قرار بگیرد که بهترین و سازگار ترین پس زمینه را برای عکس ها به وجود بیاورد. دیواری که یک کاغذ دیواری زیبا دارد شاید گزینه خوبی باشد البته اگر یک پرده شیک و رسمی دارید می توانید میز تولد را جلوی آن بگذارید به شرط آنکه بادکنک به پرده آویزان نکنید!

 

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد و مراسم های متخلف دیگر ازجمله طراحی و چیدمان جشن تولد، دیزاین میز و سفره برای مناسبت های خاص و... را با جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169


کیک تولد؛ مهمترین عنصر جشن تولد :


مهمترین آیتم جشن تولد، کیکی است. با توجه به این که در این مقاله تمرکز بر جشن تولد دخترانه است، کیک باید طوری انتخاب شود که مناسب دختر بچه ها باشد و همه با دیدنش یاد شخصی بیوفتند که تولدش است. رنگ مورد علاقه، شخصیت کارتونی مورد علاقه یا نوع شکلات و مزه کیک عواملی است که می تواند یک کیک تولد را شخصی کند. در خرید کیک تولد حتما به سن شخص مورد نظر توجه کنید. همچنین تعداد میهمانان هم در سفارش سایز کیک نقش بسزایی دارد. در ادامه چند نمونه از کیک های دخترانه را مشاهده می کنید :

 


محل قرارگیری کادوها :


طبیعی است که هرچه جشن تولد مفصل تر و بزرگتر برگزار شود، تعداد کادوها نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است برای کادوها نیز برنامه ریزی داشته باشید و مکان قرارگیری آنها را از میز اصلی جدا درنظر بگیرید. همچنین برای جلوگیری از شلوغی کادو ها با ابعاد و اندازه های مختلف، می توانید جایی را مختص کادوها در نظر بگیرید. یک میز کوتاه قد را برای این کار انتخاب کنید! نمی خواهیم کوهی از کادو ها درست کنیم یا باعث جلب توجه بیش از اندازه کادو ها شویم. چیزی که باید به چشم بیاید زحمات شما در درست کردن تزیینات جشن تولد است.

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد و مراسم های متخلف دیگر ازجمله طراحی و چیدمان جشن تولد، دیزاین میز و سفره برای مناسبت های خاص و... را با جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169