عروسی فرمالیته چیست؟ آشنایی با جزئیات مراسم فرمالیته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از بهترین خاطرات هر شخصی در زندگی، خاطره جشن عروسی و داشتن یادگاری های آن مراسم است. آنچه به یادگار می ماند فیلم و عکس مراسم است. به تازگی آتلیه های عکاسی دست به خلاقیتی زده اند که باعث زیباتر شدن فیلم عروسی شده است. فیلم شامل قسمتی از یک روز عاشقانه است که معمولا در محیط آزاد و طبیعت گرفته می شود. در این روز، عروس و داماد لباس اصلی مراسم عروسی را به تن ندارند و لباسی ساده شبیه به لباس عروس و دامادهای معمول را به تن دارند و در محیطی رومانتیک ساده و بی آلایش شروع شدن زندگیشان را نشان می دهند. اگر شما هم قصد دارید این مراسم را برگزار کنید، به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید تا لباس مناسبی را برای مراسمتان انتخاب کنید.


عروسی فرمالیته چیست ؟


واژه فرمالیته در واقع اصطلاحی است که جدیدا وارد صنف مجالس عروسی شده است. درواقع این یک مراسم ظاهر سازی است و بهتر است عبارت ” عروسی تشریفاتی ” رو جایگزین کنیم. عروسی فرمالیته مراسمی است که یک یا چند روز قبل از جشن اصلی برگزار می شود. این مراسم به شکلی ظاهرسازی شده از جشن عروسی واقعی است که در این روز عروس و داماد به طور کامل آماده خواهند شد و عکس های عروسی خود را در مدل ها و مکان های مختلف بدون هیچ گونه محدودیت زمانی خواهند گرفت تا در روز عروسی کمتر خسته شوند، همچنین این کار باعث می شود تا از قبل حس عروس و داماد شدن را یک بار بچشند و با اطمینان خاطر بیشتر و استرس کمتر در مراسم اصلی حضور پیدا کنند.

 


چه نوع لباسی مناسب است ؟


بهتر است برای این روز، لباسی راحت را انتخاب کنید که سادگی و بی آلایش بودن زندگیتان را به رخ بکشد. همواره به یاد داشته باشید این شما هستید که به لباس ارزش و زیبایی می دهید. حالت ایستادن، چهره، مدل مو و حتی لبخندی که بر روی لب دارید همه و همه برای زیباتر دیده شدن لباس شما اهمیت دارد.

 


به طور کلی مدل لباس را طوری انتخاب کنید که خیلی حالت رسمی را نداشته باشد این مدل لباس فرمالیته نیاز به مدل مو دخترانه و آرایشی سبک دارد. بنابراین در طول مراسم، بسیار احساس راحتی خواهید کرد و نگران خراب شدن مدل مو و آرایشتان نخواهید بود. همچنین نگران خراب شدن موهای خود در باد نباشید. هر چه طبیعی تر و خود اصلیتان باشید فیلم شما زیباتر و رومانتیک تر خواهد شد. سعی کنید محل مناسبی را برای عکاسی انتخاب کنید که بکر و دست نیافتنی به نظر برسد.


لازم نیست در روز عروسی فرمالیته دقیقا همان آرایش روز عروسیتان را داشته باشید یا همان لباس را بپوشید. سعی کنید با لباس و آرایشی متفاوت تر از روز عروسیتان ظاهر شوید تا عکس های متفاوتی برایتان به یادگار بماند.

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد ازجمله دیزاین و چیدمان سفره عقد، چیدمان خنچه عروس، دیزاین میز کیک و شیرینی عروسی و... را طبق جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169


جنس و رنگ لباس عروس :


سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که از جنس حریر باشد و یا از پارچه ایی استفاده کنید که لخت باشد خیلی سن شما را بالا نشان ندهد. لباسی از جنس حریر در باد حرکت خواهد کرد و بسیار طبیعی تر خواهد بود. سعی کنید رنگ لباس از رنگ های روشن و ملایم انتخاب شود. رنگ گلهای دسته گل عروس را نیز از رنگ های ملایم انتخاب کنید. هر چه گل های دسته گل از گل های ریزتر انتخاب شود قطعا رومانتیک تر خواهد بود.

 


مدل مو و تاج عروس :


در روز فیلمبرداری فرمالیته، معمولا بر روی سر عروس تاجی از گل قرار می دهند و موها به صورت باز درست می شود. رقص موها در باد یکی از تکنیک هایی است که فیلمبردارها از آن استفاده های زیادی می کنند.

 


ساقدوش ها :


یکی از ایده های جذاب برای این روز این است که تعدادی از دوستانتان را برای ساقدوش در نظر بگیرید. ساقدوش ها ممکن است مایل نباشند در روز عروسی، صبح زود همراهیتان کنند. بنابراین فرمالیته این امکان را به شما می دهد تا همراه ساقدوش ها در هر ساعت و هر زمانی قرار بگذارید. همچنین می توانید با لباس های اسپرت در این مراسم ظاهر شوند و عکس های اسپرت بگیرید.

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد ازجمله دیزاین و چیدمان سفره عقد، چیدمان خنچه عروس، دیزاین میز کیک و شیرینی عروسی و... را طبق جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169