تزئین میز شام عروس و داماد |تزئین میز جلوی عروس و داماد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

میز شام عروس و داماد در شب عروسی می بایست به زیبایی هر چه تمام تر تزئین شده باشد. برای خیلی از عروس و داماد ها صرف شام در کنار یکدیگر در آن شب رویایی و به یاد ماندنی در یک فضای زیبا و رمانتیک بسیار پر اهمیت است. بنابراین در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در خصوص تزئین میز شام عروس و داماد برای شما عزیزان ارائه دهیم.


ایده های تزئین میز شام عروس و داماد


در این قسمت انواع روش ها وایده هایی که برای تزئین میز شام عروس و داماد می توان به کار برد را ذکر خواهیم کرد، همراه ما باشید.

 

 


برای تزئین، اول از همه باید به انتخاب پارچه مناسبی برای رومیزی بپردازیم. بهتر است رنگ پارچه متناسب و هماهنگ با تم سالن باشد. به طور مثال استفاده از پارچه های نگین کاری شده برای تزئین میز شام، می تواند بسیار ایده آل و زیبا باشد. گاهی نیز در قسمت پائین میز از پاپیون و ربان استفاده می کنند تا بر زیبایی نمای میز بیفزایند.


• بیشتر بخوانید:


تزئین سفره عقد سنتی و ترمه
دیزاین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد
گل آرایی سفره عقد

در این مرحله می توان تزئین را با استفاده از انواع روش های گل آرائی آغاز کرد. باید توجه داشته باشید که اندازه ی گل ها باید مناسب انتخاب شود. استفاده از گل های طبیعی بسیار زیباتر از گل مصنوعی می باشد. بر روی میز می توان از گلدان های زیبای بلورین استفاده کرد. می توان رنگ گل ها را با رنگ اجزای سفره ست کرد.

 


استفاده از شمع بر روی میز شام عروس و داماد فضا را بسیار رمانتیک جلوه خواهد داد. اگر از گلدان های بلند و کشیده بر روی میز استفاده می شود، بهتر است از شمع های بلند استفاده کنید تا یک هماهنگی زیبا و چشم نواز به وجود آید. توجه کنید که شمع ها را هنگام صرف شام روشن کنید.

 


انتخاب نوع لیوان نیز بسیار مهم است. سعی کنید در تزئین میز شام عروس و داماد تنها از دو لیوان شیک و مجلسی استفاده کنید.

ما به ارائه جدیدترین و جذاب ترین مدل های تزئین میز شام عروس و داماد به شما عزیزان، مفتخریم. همه ی تلاش ما برای ارائه خدمات بی نقص و منحصر به فرد برای شما عزیزان می باشد. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

 

استفاده از مروارید هم ایده ی جذابیست برای تزئین لیوان ها ویا برای تزئین صندلی عروس و داماد.


دستمال سفره نیز یکی دیگر از ارکان مهم برای تزئین داخل لیوان ها و بشقاب های میز شام عروس و داماد است. با استفاده از روش های مختلف تا کردن دستمال ها، می توان اشکال زیبا و جذابی ایجاد کرد. دستمال سفره در زیبا و شکیل شدن هر چه بیشتر اجزای سفره بسیار موثر است.

 

نحوه ی چیدمان قاشق و کارد و چنگال و بشقاب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قاشق و کارد و چنگال، باید در کنار بشقاب قرار گیرد. توجه نمائید که قاشق دسر خوری و نیز ظرف سالادخوری فراموش نشود. همانطور که می دانید برای سالاد باید از بشقاب های کوچکتر استفاده شود.

 


دوستان همیشگی، با مقاله ای دیگر در خصوص تزئین میز شام عروس و داماد با شما بودیم. از اینکه شما نیز ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. از توجه بی نظیرتان بسیار خرسندیم.