مدل جایگاه عروس و داماد در باغ، تالار و منزل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه انتخاب تالار مناسب، یکی از دغدغه های ذهنی همه ی عروس و داماد ها می باشد و نیز هنگام انتخاب تالار، آنچه بیش از همه برای عروس و دامادها اهمیت دارد، جایگاهی است که برای آن ها در نظر گرفته می شود. مدل تزئین جایگاه عروس و داماد ، برایشان بسیار مهم است چرا که قرار است آن ها در شب رویایی عروسی شان در آن جایگاه زیبا، بدرخشند و به علاوه احساس آرامش و راحتی نیز داشته باشند. در کنار آن، زیبایی و جدید بودن مدل جایگاه عروس و داماد نیز بسیار پر اهمیت است. به این دلیل در این مقاله قصد کرده ایم تا انواع مدل جایگاه عروس و داماد در باغ، تالار و منزل را برای شما بیان کنیم تا بتوانید با توجه به سلیقه و نظرات مختلفی که دارید از بین مدل های جایگاه عروس و داماد ساده و مجلل، انتخاب نمایید. لطفا همراه ما باشید.


مدل جایگاه عروس و داماد


مدل های مختلف جایگاه عروس و داماد، با به کارگیری ایده های جالب و به روز، دیزاین و متریال های مختلف به وجود می آیند.


بیشتر بخوانید:


• سفره عقد ترمه و سفره عقد سنتی
• تزئین سفره عقد به سبک سنتی
• گل آرایی سفره عقد


عکس جایگاه عروس و داماد

در طراحی جایگاه عروس و داماد، گاهی از گل آرائی استفاده می کنند. به این ترتیب که با به کارگیری انواع گل های طبیعی و مصنوعی، گل ها را به شکل آبشاری، دسته ای و ... در آورده و جایگاه را با آن تزئین می کنند.

 گاهی در تزئین جایگاه، از انواع بالشتک ها در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده می کنند. گاهی نیز با مدل های مختلفی از پرده با دیزاین ها ی بسیار شکیل و زیبا و رنگ های فوق العاده جذاب، جایگاه عروس و داماد را تزئین می کنند.
در برخی از موارد، شاهد دیزاین جایگاه، با استفاده از ستون های بسیار زیبایی هستیم که با گل و یا چراغ ها تزئین شده اند و در مواردی دیگر با استفاده از آویز و لوستر، طرحی رویائی و به یادماندنی می افرینند.

گاها دیده اید که از روبان و تور برای تزئین جایگاه عروس و داماد استفاده می شود. گاه نیز از بادکنک های بسیار زیبا در طرح ها و نقش های مختلف و نیز در سایز های مختلف با ترکیب رنگ بسیار جذاب استفاده می شود.


بسته به نظر و سلیقه عروس و دامادها، صندلی ای که در جایگاه عروس و داماد در تالار قرار می گیرد می تواند متفاوت باشد. به طور مثال برخی از عروس و دامادها نظرشان این است که بر روی کاناپه دونفره بنشینند، برخی دیگر مایلند تا بر روی صندلی های جداگانه در مدل های مختلف سلطنتی یا ساده بنشینند.

جدیدا از میزهای کوچک تزئین شده در مقابل صندلی ها در جایگاه عروس و داماد استفاده می شود. اما نحوه ی دیزاین و تزئین این میزها نیز بسیار اهمیت دارد زیبائی جایگاه عروس و داماد را دو چندان می کند.

متفاوت بودن مدل استیج عروس و داماد در تالار، در انتخاب نوع تزئینات و متریال و وسایل انتخابی برای دیزاین جایگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور مثال، بسته به اینکه استیج حالت دوار و گرد داشته باشد، یا اینکه حالت پلکانی یا زاویه دار باشد، نوع دیزاین می تواند متفاوت باشد. همکاران ما در مزون سفره عقد دردشتی ، از به روزترین تزئینات و خلاقانه ترین ایده ها، برای تزئین جایگاه عروس و دامادهای عزیز استفاده می کنند.

 
با در نظر گرفتن همه ی موارد ذکر شده تا به این جا، نحوه نورپردازی جایگاه عروس و داماد نیز تکمیل کننده دیزاین و تزئین جایگاه می باشد. شما می توانید به وضوح شاهد تاثیر نورپردازی استیج، در عکس های جایگاه عروس و داماد باشید.

عزیزان، امید است با مطالعه مقاله فوق، زین پس با ذهن بازتر و دید بهتری به انتخاب تالار با در نظر گرفتن جایگاه عروس و داماد در آن تالار بپردازید تا به امید خدا، بتوانید شبی زیبا، رویائی و به یادماندنی برای خود و همسرتان بسازید.