گیفت و یادبود عروسی (هدیه عروس و داماد به مهمانان)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قطعا جشن عروسی یکی از به یادماندنی ترین روزها در ذهن هر کسی هست. همه ی عروس ها و داماد ها دوست دارند که عروسی آنها به بهترین نحو ممکن برگزار شود و همه مهمانان از تک تک لحظات جشن لذت ببرند تا خاطره این شب نه فقط برای عروس و داماد، بلکه برای همه مهمانان تا همیشه به یاد بماند. بعد از آن همه هیاهو و جشن و پایکوبی و رقص، یکی از خلاقانه تین و زیباترین کارهایی که می توانید بکنید این است که با یک هدیه کوچک مهمانان خود را غافلگیر کنید و همینطور یادگاری کوچکی به آنها بدهید که از شب عروسی با خود داشته باشند و با دیدن آن به یاد زوج دوست داشتنی و شب خاطره انگیز عروسی آنها بیافتند.

گیفت عروسی یک ایده عالی برای خاطره ساز کردن و باقی ماندن یاد جشن عروسی شما در ذهن مهمانان است. هدیه شما می توانید هرچیزی باشد و ایده های بسیار مختلف و خلاقانه ای برای ساخت گیفت عروسی وجود دارند. گروه سفره عقد دردشتی با کمال میل شما را در انتخاب گیفت عروسی یاری می کنند و به شما کمک می کنند بهترین و خلاقانه ترین انتخاب را داشته باشید. قطعا کار تزئین و زیباسازی گیفت ها را نیز با خیال آسوده می توانید به ما بسپارید چرا که این کار تخصص ماست.


مدل های گیفت عروسی


تعداد ایده های مختلفی برای گیفت عروسی می توان داد بسیار زیاد است. به طور کلی گیفت عروسی می تواند در چند دسته مختلف جای بگیرد:


گیفت عروسی خوراکی


یکی از ایده های پرطرفدار برای یادگاری شب عروسی، شکلات یا کلوچه ها یا همان کوکی هایی هستند که با نام عروس و داماد روی آن تزئین شده اند یا به شکل کیک، دسته گل، قلب یا پیراهن عروس و داماد و شکل های مانند این هستند. این ایده خصوصا در ایران بسیار پرطرفدار است. در برخی موارد عروس داماد حتی ادویه ها یا روغن های خوشبو را نیز در ظروف کوچک و تززئین شده به مهمانان هدیه می دهند. می توانید شکلات یا بیسکوئیت را در یک بسته بندی زیبا تزئین کنید و به مهمانان بدهید.

 


هدایای دکوری و گیفت نمدی


خب شاید شکلات یا کلوچه های تزئین شده بسیار زیبا و هوس انگیز باشند اما ممکن است یادگاری شما نوش جان شود دیگر وجود نداشته باشد. به همین خاطر شاید شما بخواهید هدیه ای را انتخاب کنید که ماندگار تر باشد. در این صورت می توانید وسایل تزئینی کوچکی هدیه بدهید که حالت دکوری دارند. مهمانان شما می توانند این وسایل را برای تزئین اتاق یا پذیرایی استفاده کنند و هر بار که چشمشان به آن می افتد به یاد شما نیز باشند.


یکی از وسایل تزئینی که مخصوصا در ایران پرطرفدار شده است، دست دوزهای نمدی هستند که به شکل های مختلف ساخته شده اند. گلدان گل مصنوعی، دسته گل کوچک و مینیاتوری گل مصنوعی، مجسمه، عروسک های کوچک، قاب عکس و شمع تزئینی نیز از دیگر ایده های کاربردی هستند.

 


گیفت عروسی کاربردی


به نظر هوشمندانه می آید که به جای هدیه دادن لوازم دکوری، لوازمی را هدیه دهید که عمل به کار مهمانان می آیند و انها با هر با استفاده کردن از این وسایل به یاد شما می افتند و خاطرات شب عروسی نیز برای آنها زنده می شود. در این مورد می توان ایده های بی نهایت زیادی داد از جمله زیور آلات، لیوان فلزی یا سرامیکی با نام عروس و داماد روی آن، در بازکن تزئین شده، جا کلیدی چرمی یا نمدی، بادبزن، دستمال جیبی سوزن دوزی شده و بسیاری ایده های دیگر.

 


تزئین گیفت عروسی


قطعا شما نمی خواهید که گیفت عروسی خود را که برای آن بسیار وقت گذاشته و هزینه کرده اید، بدون هیچ تزئینی مانند وسیله ای بی ارزش یا پیش پا افتاده در اختیار مهمان ها بگذارید. گیفتهای عروسی بر حسب نوع و مدلی که دارند هر یک باید دارای تزئین مناسب و زیبایی باشند. این تزئینات بهتر است که با سایر تزئینات مجلس عروسی مانند تزئین کیک، تزئین میز ها و دسته گل روی میزها و رنگ و تم عروسی هماهنگ باشد. میتوانید هر کدام از گیفتها را روی میز مهمان ها و جلوی صندلی انها قرار دهید و یا تمامی گیفت ها را یک جا روی یک میز بگذارید و میز گیفت عروی را تزئین کنید و از مهمان ها بخواهید قبل از رفتن یک یادگاری با خود همراه ببرند.

 

گروه سفره عقد دردشتی، با داشتن سالها سابقه در زمینه تزئینات عقد و عروسی، می توانند بهترین و شیک ترین تزئینات گیفت عروسی را برا شما انجام دهند و شما می تانید با خیال آسوده این کار را به ما سپرده و در شب عروسی شاهد نتیجه چشم نواز آن باشد.