اجاره سفره عقد در اصفهان | هزینه کرایه سفره عقد سنتی و مدرن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از مهمترین تشریفاتی که ما ایرانیان در مراسم عقد به آن بسیار اهمیت می دهیم ، پهن کردن سفره عقد به شیوه و سبک های مختلف می باشد.

از گذشته تا کنون در گذر زمان، با وجود افراد با سلیقه ها و نظرهای متفاوت، سفره های عقد بسیار متنوع شده اند. با به کار گیری سلیقه افراد هنرمند، همچنین با اعمال ایده های هوشمندانه و خلاقانه، هر روز شاهد سفره های عقد زیبا و جذاب در طرح ها و رنگ های مختلفی هستیم. مزون سفره عقد دردشتی، ارائه دهنده انواع سفره عقد با به کارگیری جدیدترین تکنیک ها و زیباترین تزئینات می باشد.


همراه ما باشید...


اجاره سفره عقد

تزئین سفره عقد موجب زیباتر شدن آن می شود. بسته به مدل، طرح و متریال به کار رفته در این سفره ها، آن ها را ارزش گذاری می کنند و به مشتریان فروخته و یا کرایه می دهند. هر چه سفره ها پر کارتر و به روزتر باشند، هزینه اجاره سفره عقد نیز به همان نسبت بیشتر خواهد شد.

برای عروس و دامادها، و به خصوص عروس خانم ها سفره عقد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آن ها مایلند تا سفره عقد آن ها در مراسم عقدشان بسیار زیبا و پر زرق و برق جلوه کند. با این وجود بسیاری از خانواده ها هستند که در کنار داشتن سفره ی عقدی زیبا، به هزینه ی کرایه سفره عقد نیز فکر می کنند. بسیاری مایلند که هزینه معقول و مناسب باشد، اما عده ای برعکس، فقط زیبایی و نحوه دیزاین سفره برایشان اهمیت دارد.

 

 

طراحان هنرمند در سفره عقد دردشتی ، نهایت تلاش خود را نموده اند تا با در نظر گرفتن سلیقه و نظر شما عروس و دامادهای عزیز و با توجه به گزینه های اصلی سفره عقد، در سبک های سنتی ، مدرن و یا ترکیب سبک های سنتی و مدرن، مدل های به روز و کاملا متفاوت با آنچه تا کنون دیده اید، را برای شما عزیزان تهیه نمایند. به طور مثال سفره ها با هارمون رنگ متفاوت، به صورت یک طبقه و چند طبقه، در فضای باز یا بسته تهیه می شود.در سایت دردشتی کلیه سفره های عقد با به کارگیری انواع روش های گل آرایی ، آئینه کاری، حریرآرائی، و نیز استفاده از شمع و ظروف کریستال و استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی... طبق سلیقه شما عروس و دامادهای عزیز دیزاین می شود.بیشتر بخوانید:
میوه آرایی سفره عقد

هزینه کرایه سفره عقد

هزینه اجاره سفره عقد در مزون دردشتی بر اساس مدل های مختلف سفره عقد متفاوت، اما بسیار مناسب می باشد. خوشبختانه این امکان فراهم شده است که بتوانیم سفره عقد شما را در باغ ، تالار و حتی تزئین سفره عقد در منزل را نیز انجام می دهیم.

ما با حمایت و رضایت همیشگی شما عزیزان استوار مانده ایم و مطمئن هستیم که شکیل ترین و مجلل ترین سفره های عقد را برای شما سروران فراهم خواهیم کرد.