تزئین میز ورودی عروس و داماد در جشن عروسی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چنانچه بخش ورودی که از آن محل عروس و داماد به سالن یا محل مورد نظر وارد می‌شوند در مراسم عروسی یا جشن عقد یا هر مراسم دیگری که برای عروس و داماد ترتیب داده شده است، تزئین شده باشد، باعث می‌شود که نه تنها عروس و داماد در بدو ورودشان به محل، حس خوبی داشته باشند، بلکه جلوه‌ای بسیار زیبا و خاطره انگیز خواهد داشت. بنابراین با تزئین دم راهی برای عروس و داماد نه تنها عروس و داماد را مورد احترام قرار داده اید، بلکه شبی خاطره انگیز را برای آن ها در خاطرات‌شان ثبت خواهید کرد. در ادامه با دردشتی همراه باشید تا شما را با چند ایده‌ی جالب برای تزئین دم راهی برای عروس و داماد آشنا کنیم.

 

 

 

 

آشنایی با ایده های جالب جهت تزئین دم راهی برای عروس و داماد 

 

همانطور که گفتیم در مناطق مختلف، طبق آداب و رسوم آن منطقه به روش های متفاوتی مراسم تزئین دم راهی برای عروس و داماد برگزار می شود و ایده های مختلفی برای این کار به روش های  مختلفی پیاده سازی می شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. معمولا تزئین دم راهی برای عروس و داماد در ورودی سالن یا در ورودی محلی که عروس و داماد قرار است در آن مکان حضور پیدا کنند، انجام می شود.

 

تزئین دم راهی برای عروس و داماد با گل آرایی

 

دم راهی عروس و داماد را می توان با انواع گل های طبیعی زیبا تزئین کرد. البته نوع گلی که انتخاب می شود باید با فضای سالن، تم رنگی تالار و ... متناسب باشد. برای این منظور بهتر است از میان خوشبو ترین گل ها برای تزئین انتخاب شود که نه تنها حساسیت زا نباشد، بلکه بوی آن برای میهمانان خوشایند و مطلوب باشد و فضای تالار را مطبوع تر نماید.

 

 

همچنین بخوانید:

فهرست خرید جشن عقد

 

تزئین دم راهی برای عروس و داماد با کیک

 

یک ایده‌ی جالب برای پذیرایی از مهمانان در مراسم خوش آمد گوئی عروس و داماد، پذیرایی با انواع کیک می‌باشد. برای این منظور می توان کیک را در شکل و فرم های مختلف سفارش داد. برای مثال یک ایده ی جالب این است که کیک را به اشکال مرتبط با عروس و داماد و مراسم عروسی سفارش دهید. ایده ی دیگر اینکه کیک را به شکل ساده سفارش دهید و روی آن را با جملات زیبا یا اسامی عروس و داماد و ... تزئین کنید و کیک را بر روی میز دم راهی برای عروس و داماد قرار دهید. حتی با توجه به تعداد میهمانان می توانید کیک را چند طبقه سفارش دهید.

 

همچنین بخوانید:

نکاتی در رابطه با نحوه چیدن میز شام عروسی

 

تزئین میز دم راهی برای عروس و داماد با آجیل

 

در برخی از مناطق رسم است که در مراسم خوش آمد گویی به عروس و داماد از میهمانان با آجیل هم پذیرایی شود. برای تزئین آجیل هم روش های بسیار جالبی وجود دارد. به طور مثال می توانید با قرار دادن انواع اجزا آجیل در ظرف به اشکال مختلف در کنار یکدیگر، آجیل را تزئین کنید.

 

تزئین میز دم راهی برای عروس و داماد با انواع شیرینی و میوه

 

شیرینی و میوه یکی از مهم ترین مواردی است که با آن از میهمانان پذیرایی می شود. معمولا در کنار شیرینی انواع نوشیدنی نیز سرو می شود. با توجه به اینکه مراسم در چه فصلی از سال برگزار می‌شود، معمولا با نوشیدنی های سرد یا گرم می توان پذیرایی کرد. به طور مثال در فصل تابستان انواع شربت سرو می شود و در فصل زمستان می توان انواع نوشیدنی های گرم مثل چایی، کافی میکس، کاپوچینو و ... برای پذیرائی ازمهمانان در نظر گرفت.

 

 

همچنین بخوانید:

تزیین سینی اسپند عروس و داماد

 

ما برای شما بهترین ایده ها را در نظر داریم تا بتوانید شبی زیبا و به یاد ماندنی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید.

 

 

كادر مجرب و با تجربه ي ما در سفره عقد دردشتي با سال ها تجربه در زمينه ي طراحي و چيدمان سفره عقد ، شب يلدا، خنچه برون، حنا بندون، جشن تولد ، تزئین گیفت عروس و داماد و چیدمان جهیزیه مطابق با سليقه و علاقه شما عزیزان، آماده ی ارائه خدمت گزاری مي باشد. اين مجموعه با ايده هايي خلاقانه و نوآورانه در بسته بندي و تزيين انواع هداياي نقدي و غير نقدي نيز به شما كمك خواهد كرد. در صورت داشتن هر گونه سوال، درخواست مشاوره در مورد انتخاب سفره عقد، پيشنهاد يا انتقاد لطفا با شماره همراه 09133180169 تماس بگيريد.