تزئین جایگاه عروس و داماد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زندگی مشترک عروس و دامادها با برگزاری جشن عروسی آغاز می شود به این امید که با شادی و سرور و همراه با خاطرات به یادماندنی برای خود و میهمانان، زندگی در کنار یکدیگر را آغاز کنند. شاید به این علت است که برای بسیاری از عروس و دامادها برگزاری هر چه با شکوه تر و جذاب تر جشن عروسی  بسیار اهمیت دارد. به این ترتیب آن ها برای مراسم جشن عروسی برنامه ریزی می کنند، محل مناسبی را برای برگزاری جشن انتخاب می کنند و با تزئین زیبای آن محل محیطی زیبا و رویایی برای خود و مدعوین ایجاد می کنند. از مهم ترین بخش های یک سالن یا تالار عروسی، جایگاه عروس و داماد است و تزئین این بخش اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین در این مقاله ایده های جالبی را برای تزئین جایگاه عروس و داماد برای شما بیان خواهیم کرد. لطفا با گروه دردشتی همراه باشید.

 

• همچنین بخوانید:

تزئین و چیدمان میز کیک عروسی

 

تزئین جایگاه عروس و داماد

قبل از اینکه به بیان ایده برای تزئین جایگاه عروس و داماد بپردازیم، بهتر است درباره ی اهمیت این بخش از تالار و لزوم تزئین این محل مطالبی را ذکر کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

اهمیت تزئین جایگاه عروس و داماد 

حقیقت این است که عروس و داماد مهم ترین افراد شرکت کننده در جشن عروسی خود هستند و در این شبِ به یادماندنی همه ی میهمان ها در مجلس عروسی به دور یکدیگر جمع شده اند تا ورود آن ها به زندگی مشترک شان را شادباش گویند و آن ها را در این شب خاطره انگیز همراهی نمایند.

همچنین بخوانید:

گل آرایی میز عروسی 

ایده های تزئین جایگاه عروس و داماد

مشخص کردن جایگاه مخصوص برای عروس و داماد و تزئین آن محل، همه نشانه ی اهمیت و محترم شمردن آن هاست و هم باعث می شود آن دو در میان سایرین مانند دو مروارید در درون صدف خوش بدرخشند. پس خوب است که با بهترین و جالب ترین ایده ها به تزئین جایگاه عروس و داماد پرداخته شود. در ادامه به بیان برخی از بهترین ایده های تزئین جایگاه عروس و داماد خواهیم پرداخت.

بیشتر بدانید:

تزئین سینی اسپند عروس و داماد

 

تزئین جایگاه عروس و داماد با نورپردازی

با استفاده از انواع لامپ های ال ای دی و ... یا ریسه های زیبا و رنگارنگ، لوستر و آویزهای نوری و نیز تکنیک های زیبا و خلاقانه ی نورپردازی می توان جایگاه عروس و داماد را تزئین کرد. استفاده از نوپردازی در اشکال مختلف به صورت ثابت و متحرک نیز می تواند فضایی بسیار جذاب و رویایی برای استقرار عروس و داماد در جایگاه عروس و داماد ایجاد کنید.

 

تزئین جایگاه عروس و داماد با شمع

حتما شما نیز انواع شمع را دیده اید که چه زیبا در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده اند و هر کدام به گونه ای جالب قابل استفاده در موارد و مراسم مختلف هستند. برای تزئین جایگاه عروس و داماد می توان از این شمع های زیبا استفاده کرد. به عنوان مثال می توان با توجه به تم رنگ سفره ی عقد و سالن برگزاری مجلس، شمع ها را در طرح ها و رنگ های مختلف در انواع ظرف های کریستال با طرح و نقشه های متناسب قرار داد و چیدمان آن ها را با نظم و ریتم خاصی انجام داد.

 

تزئین جایگاه عروس و داماد با گل

گل آرایی نیز یکی دیگر از بهترین ایده ها برای تزئین جایگاه عروس و داماد است. شما می توانید با استفاده از انواع گل طبیعی متناسب با فصل و انتخاب از میان گل هایی که حساسیت زا نباشند، جایگاه عروس و داماد را تزئین کنید. قراردادن گل های زیبا و خوش بو می تواند علاوه بر اینکه باعث نشاط و سرزندگی عروس و داماد شود، فضایی رومانتیک و زیبا در سالن به وجود آورد.  

همچنین بخوانید:

نکاتی در رابطه با نحوه چیدن میز شام عروسی

همچنین در زیر گیفت های عروسی را مشاهده می کنید:

 

 

 ایده های جالب دیگری نیز برای تزئین جایگاه عروس و داماد وجود دارد؛ از جمله اینکه می توان با استفاده از بادکنک، ریسه های مروارید و ... جایگاه عروس و داماد را تزئین کرد. بادکنک می تواند به روش های مختلفی در کنار یکدیگر قرار داده شود و با اشکال جالب مثل قلب، آرک و ... در جایگاه قرار گیرد.