گیفت و یادبود عروسی مدل خمیری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روز عروسي يكي از خاطره انگيزترين و رويايي ترين روزها در طول زندگي هر زوج جواني است، آنها دوست دارند كه اين جشن را به زيباترين و ماندگارترين حالت ممكن برگزار كنند و آن روز را براي ديگر مهمانان نيز به ياد ماندني و خاطره انگيز كنند. به همين منظور علاوه بر پذيرايي و رقص و شادي هداياي كوچكي را نيز به عنوان يادگاري به آنها هديه مي دهند. بنابراين به منظور خاطره ساز كردن و زنده ماندن جشن عروسي در ذهن ديگران، مي توانيد هديه هاي كوچكي را به عنوان يادبود عروسي  خود در بين  عزيزان‌تان پخش نماييد. اين هدايا با تزيين هايي زيبا، بسته بندي هايي مرتب و قشنگ و مدل هايي متنوع همراه با رنگ هاي مختلف در اختيار مهمان ها قرار مي گيرد. با سفره عقد دردشتی همراه باشید تا شما را با گيفت و يادبود عروسي مدل خميري آشنا کنیم.

 گيفت و ياد بود عروسي چیست؟ 

گيفت و يادبود عروسي به هداياي كوچكي اطلاق مي گردد كه شب مهماني به مهمان هاي عزيز و گرامي جهت خاطره سازتر كردن جشن عروسي در ذهن مهمان ها در نظر گرفته مي شود. اين هداياي كوچك مي تواند هر چيزي از جمله عكس، قرآن هاي كوچك، گیفت و یادبود عروسی مدل خمیری، خوراكي و لوازم كاربردي باشد كه براي مهمانان بسيار هيجان انگيز خواهد بود. 

  

 

 

يكي از بهترين گيفت هاي انتخابي براي عروسي، گيفت و يادبود مدل خميري است كه بسيار پر طرفدار و كاربردي مي باشد. اين مدل گيفت با استفاده از خمير چيني ساخته مي شود و در مدل ها و رنگ هاي متفاوتي، مي باشد. اين مدل گيفت به دليل ماندگاري بسيار بالا و قابليت استفاده به عنوان استیکر براي يخچال يا مكان هاي ديگر، تزيين ميزهاي آرايشي، جا كليدي و... بسيار رايج و مورد پسند است. 

 

 

 

 

ايده هاي جالب و خلاقانه در گيفت هاي خميري 

 

يكي از ايده هاي زيبا و كاربردي در اين مدل از گيفت اين است كه در صورت نزديك بودن جشن عروسي به عيد نوروز، عروس و دامادها گيفت خميري با نماد آن سال به مهمانان به منظور استفاده بر سر سفره ي هفت سين هديه كنند. 

از جمله ايده هاي زيباي ديگر مي توان به ساخت گيفت ها با حروف اول اسم عروس و داماد، نماد ماه تولد آنها، نماد ماه تولد مهمان ها، حروف اول اسم مهمان ها يا اشكال عروسكي زيبا همراه با اسم و تاريخ روز ازدواج يا حتي چهره اي نزديك به چهره ي واقعي خود اشاره كرد. 

 

 

 تزيين گيفت و يادبود مدل خميري 

 

براي تزيين يا پخش گيفت در ميان مهمان ها، مي توانيد آنها را در داخل سبد بزرگي قرار دهيد و در هنگام خوشامد گويي به مهمانان عزيز در ميان آن ها پخش نماييد. يكي ديگر از روش هاي دادن گيفت به مهمانان، قرار دادن  آنها روي ميز مهمان ها يا روي ميز جلوی جایگاه عروس و داماد،همراه با تزيين مناسب و زيبا مانند ساير تزئينات مجلس عروسي است.

 

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به دیزاین و چیدمان سفره عقد، چیدمان خنچه عروس و همچنین طراحی مراسم های مختلف از جمله شب یلدا، جشن تولد و سفره هفت سین را به جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169