نکاتی درباره نحوه چیدن میز شام عروسی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

میز شام عروسی را آنگونه که دلخواه عروس و داماد است بچینیم! عروس و داماد در آن شب رویایی که مراسم عروسی شان برگزار می شود روی یک میز در کنار همدیگر شام می خورند. از این رو برای هرچه خاطره انگیز تر کردن این شب، میز شمام عروسی را به سبک و سیاقی خاص تزئین و گل آرایی و شمع آرایی می کنند.

چه کسی تزئین میز شام عروسی را انجام می دهد؟

تزئین میز شام عروسی می تواند توسط کارکنان مجموعه ای که در آن مراسم عروسی برگزار شده است یا توسط نزدیکان عروس و داماد چیده شود. نحوه چیدن و قرار گرفتن غذا بر روی میز شام عروس و داماد در چنین شبی بسیار چشم نواز است و می تواند توجه زیادی را به خود معطوف نماید و از جمله زیبایی ها و جلوه های ویژه مراسم عروسی باشد.

خاطره انگیز شدن این میز در سالهای بعد که عروس و داماد فیلم های عروسی خود را تماشا می کنند خود را نشان می دهد!

میز شام عروسی چگونه است؟

به خاطر داشته باشید که سایز انتخابی شما برای این میز، نوع میز انتخابی که چوبی فلزی و ... باشد و طراحی منحصر به فرد آن در اجرای هر چه زیباتر تشریفات عروسی تاثیری به سزا می گذارد. امروزه با اهمیت دار شدن هر چه بیشتر میز شام عروسی روبه رو می شویم چنانچه زوجین پیش از مراسم علاوه بر انتخاب لباس و تالار و عکاس و ... توجه زیادی به نحوه چیدمان میز شام عروسی در آن شب رویایی می کنند و تمایل دارند که بهترین انتخاب ها را داشته باشند!

غذاهای سرو شده بر روی این میز شام عروسی و تنوع آنها از نکات حائز اهمیت می باشد و کسانی که این مسئولیت را به عهده دارند باید به چگونگی قرار گرفتن غذاها، انواع سالاد و دسر، ژله و نوشیدنی ها بر روی میز ، فضای انتخابی برای قرار دادن میز و گل و شمع بر روی آن دقت نمایند.

گل آرایی میز شام:

گل نمادی از طراوت و شادی برای بشر محسوب می شود! استفاده از گل هایی با تناسب رنگی و غالبا رنگ های روشن میز شام عروسی را طراوتی دلپذیر می بخشد. گل آرایی میز و صندلی های عروس و داماد می تواند نقش مهمی در هرچه زیباتر جلوه کردن میز نقش داشته باشد.

شمع آرایی میز:

شمع نمادی از رمانتیک و روشنایی و درخشش است که با گذاشتن شمع هایی زیبا به دور میز شام عروسی و روی آن می توان روشنایی به میز بخشید.

آیا انتخاب رومیزی در زیبایی میز شام تاثیری دارد؟

رومیزی ای که برای میز شام عروسی انتخاب می شود اگر رنگی روشن داشته باشد و رنگ آن متناسب با رنگ گل های انتخابی باشد زیبایی را دوچندان خواهد کرد. به کار رفتن مروارید و نگین برای میز شام عروس درخشش خاصی به میز می بخشد.