دیزاین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد | تزئین صندلی و سن عروس و داماد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به طور کلی یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب مکان برگزاری مراسم عقد یا عروسی، در نظر گرفته می شود، دقت در انتخاب مناسب ترین بخش آن مکان به عنوان جایگاه عروس و داماد در تالار و یا جایگاه عروس و داماد در منزل است. پس از انتخاب مکان مناسب، آنچه مهم است ، این است که چطور می توان این مکان را که به مهم ترین افراد آن جشن اختصاص یافته است به شکلی، از سایر بخش های آن مکان، متمایز ساخت. برای عروس و داماد ها بسیار اهمیت دارد که لحظه لحظه مهم ترین شب زندگیشان را چگونه می گذرانند. البته درست است که عروس و داماد برجسته ترین و زیبا ترین افراد آن جمع دوست داشتنی به حساب می آیند، اما وجود جایگاهی شیک برای آن زوج زیبا ، مانند صدفی ست به دور مروارید. با این حال جایگاه عروس و داماد نباید به گونه ای تزئین شود که خیلی شلوغ باشد و یا مانع رفت و آمد افراد و حتی عروس و داماد شود.


تزیین جایگاه عروس و داماد

تزئین جایگاه عروس و داماد به محل برگزاری مراسم، بستگی دارد. دیزاین صندلی عروس و داماد در باغ با تالار و منزل متفاوت است. گل آرایی و تزئین صندلی عروس و داماد به گونه ای انجام می شود که نزدیک به دیزاین سفره عقد باشد و هماهنگی آن ها با یکدیگر مشخص باشد.


گل آرایی

یکی از مهم ترین بخش های تزئین سن عروس و داماد، گل آرایی آن است. متریالی که برای تزئین صندلی عروس و داماد و یا دیزاین استیج عروس و داماد در نظر گرفته می شود باید به گونه ای باشد که از مواد حساسیت زا استفاده نشود. مثلا اگر برای تزئین و طراحی جایگاه عروس و داماد از گل های طبیعی استفاده می شود، باید حتی الامکان از گل هایی استفاده شود که برای عروس و داماد و همچنین سایر افراد حاضر در سالن مشکلات آلرژیک نظیر، مشکلات تنفسی و ... به وجود نیاورد. همچنین گل هایی که برای تزئین جایگاه عروس و داماد انتخاب می شود باید متناسب با گل آرایی سفره عقد باشد.

 


تزئین جایگاه عروس و داماد ، ایده ای مناسب است که بتوانند با استفاده از آن مکانی راحت، مطلوب، زیبا و خاص را در چنین شب به یاد ماندنی برای آن دو عزیز به وجود آورند.

هماهنگ بودن تزئین خنچه عروس و داماد با استیج، موجب زیبا ترشدن جایگاه عروس و داماد می شود. میوه آرایی سفره عقد همیشه در زاویه ای با صندلی عروس و داماد قرار گرفته می شود تا عکس هایی که گرفته می شود زیبایی بیشتری داشته باشد.

 

 

یکی از مهم ترین خدمات ما تزئین جایگاه عروس و داماد در تالار ، تزئین جایگاه عروس و داماد در منزل و ارائه جدیدترین متدهای روز جهت دیزاین جایگاه عروس و تزئین سن عروس و داماد می باشد.
ما قادر هستیم، با اجرای ایده های به روز، جهت تغییر در استیج عروس و داماد و همچنین با تزئین صندلی عروس، و یا دیزاین استیج عروس و داماد تحولی در فضای مربوطه ایجاد نموده و آن مکان را به مکانی بسیار خاطره انگیز و رویایی مبدل کنیم.


دوستان، چنانچه قصد دارید مراسم عقد یا عروسی را در منزل بر پا کنید، طراحی جایگاه عروس و داماد در خانه تان را با زیبا ترین و با کیفیت ترین متریال ها به ما بسپارید. همکاران مجرب ما در درشتی، با ایده پردازی های خلاقانه و کاملا به روز خود، شما را در ساخت فضایی ایده آل و رمانتیک حتی در منزل تان جهت برپا ساختن جشنی به یادماندنی و مطلوب یاری می نمایند.

 

دردشتی چگونه طراحی جایگاه عروس و داماد را انجام می دهد؟

همکاران ما در ابتدا محل برگزاری مراسم را بررسی می کنند و میزان فضایی که برای استیج در نظر گرفته خواهد شد را بررسی می کنند. سپس طرحی را که با تزئین سفره عقد سنخیت داشته باشد را به عروس و داماد پیشنهاد می دهند. خوشبختانه به دلیل وجود انواع سفره عقد ، همکاران ما نیز به انواع تزیین جایگاه عروس و داماد تسلط کافی دارند.

همراهان گرامی چنانچه مایل باشید در کلاس های آموزشی ما تحت عنوان "آموزش تزئین جایگاه عروس و داماد" شرکت نمائید، می توانید با تماس با همکاران ما از نحوه ی برگزاری کلاس ها اطلاعات لازم را به دست آورید و در اسرع وقت تا قبل از تاریخ شروع کلاس ها اقدام به ثبت نام نمائید.