ایده برای چیدمان جشن تولد پسرانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از دوست داشتنی ترین اتفاقات در زندگی هر فردی جشن تولد است که در طول هر سال تکرار می شود و برای برپایی این جشن جزئیاتی لازم است که باید به آن ها توجه داشته باشید. در ادامه ایده های خلاقانه برای تزیین تولد پسرانه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. ایده های جشن تولد پسران کمی سخت است.


تم تولد :


برای تزئین اتاق تولد پسر بچه ها، می توانید از انواع تم تولد پسرانه استفاده کرد. استفاده از بادکنک و تور های رنگی یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین اتاق تولد است. بهتر است برای انتخاب طرح و رنگ تزئین اتاق تولد به سن و شخصیت و جنسیت فرزند خود توجه کنید. تزئین سقف و سطح دیوار اتاق تولد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است. در ادامه چندین نمونه تم پسرانه را مشاهده می کنید :

 


پسرها در سن کم، دارای روحیات لطیف تری هستند و با رنگ های شاد و تم های کارتونی بیشتر به وجد می آیند. در نتیجه باید به ترکیب رنگ های شاد و زنده توجه بیشتری بکنید. رنگ های اصلی را به عنوان انتخاب اصلی خود در نظر بگیرید و سپس سراغ رنگ های دیگر بروید. البته در انتخاب رنگ باید سلیقه ی فرزند خود را بیشتر مدنظر قرار دهید.

 


تم تولد لِگو اسباب بازی مورد علاقه ی پسرها از یک سالگی تا نوجوانی است. بنابراین مطمئنا جزو ایده های مناسب تم تولد است.

 

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد و مراسم های متخلف دیگر ازجمله طراحی و چیدمان جشن تولد، دیزاین میز و سفره برای مناسبت های خاص و... را با جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169

 

تزئین خوراکی ها :


برای داشتن یک جشن تولد به یاد ماندنی بهتر است میز غذا و انواع خوراکی ها را به زیبایی تزیین کنید. برای پذیرایی از مهمان ها از میوه و شیرینی و کاپ کیک و غذاهای معمولی نظیر فینگر فود و یا کوکتل و غیره استفاده می شود که بهتر است هر کدام از این مواد خوراکی به زیبایی تزیین شوند.

جهت تزئین میز پذیرایی علاوه بر تزئین خوراکی و میوه های مختلف، بهتر است قاشق و چنگال و بشقاب ها را نیز تزئین کنید که باعث هر چه با شکوه تر برگزار شدن جشن تولد می شوند.

 


کارت دعوت :


کارت دعوت باید مناسب با سن و سال کودکان باشد. سعی کنید از ایده های جدید استفاده کنید و درگیر کلیشه نشوید. توجه داشته باشید که آدرس محل برگزاری تولد نیز در کارت دعوت درج شده باشد.

 


تزئینات بطری های نوشابه :


ایده ی بسیار خوبی است که بطری های آب یا نوشدنی های دیگر را نیز می توانید صورت خلاقانه همراه با نی های رنگی و تم جشن تزئین کنید.

 

 

 

 

گیفت تولد :


با تقدیم گیفت در جشن تولد کودکان، همه ی کودکان را در جشن تولد خوشحال میکنید و باعث میشود آنها از این اقدام سورپرایز شوند و خاطره ای خوب در ذهن آن ها به جای بماند.

 


کیک تولد :


اگر دوست دارید در روز تولد پسرتان او را حسابی غافلگیر و خوشحال کنید باید کیک تولد او را به شکل شخصیت کارتونی و یا هر شکلی که دوست دارد سفارش دهید تا از دیدن آن سوپرایز شود. در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل کیک های پسرانه را مشاهده می کنید.

 


در این مطلب با انواع ایده ها و روش های خلاقانه برای تزیین تولد پسرانه آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این تزیینات نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها زیباترین تزیین را برای جشن تولد فرزند خود داشته باشید.

 

سفره عقد دردشتی کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عقد و مراسم های متخلف دیگر ازجمله طراحی و چیدمان جشن تولد، دیزاین میز و سفره برای مناسبت های خاص و... را با جدیدترین متدهای روز و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید: 03136244117 - 09133180169